Yan etki ve uyarılar

Zayıf kalabilmek için çeşitli uğraşlara giren milyonlarca kişi doğru ürüne rastladığında kısa sürede fazla kilolarından kurtulurken, yanlış ürünler tercih edeneler ise çeşitli yan etkiler ve sağlık sorunları ile baş başa kalabilmektedirler.

Lida, ülkemizde ismini oldukça fazla duyacağımız bir zayıflama ürünüdür. Ülkemize 2006 senesinde giriş yapan bu benzersiz zayıflama ürünü, 9 özel bitkinin ekstresinin bileşeninden oluşmaktadır.

Lida

Lida

Uzakdoğu ve Amerika topraklarında yaygın olarak tercih edilmektedir. Olumlu etkileri adeta kullanıcılar üzerinde büyük bir şaşkınlığa neden olmaktadır. Beklenenden çok daha hızlı bir etki sunabilen bu benzersiz ürün, piyasaya var olan rakiplerinin zorlamakta. Gerçek manada zayıflamaya destek olan zayıflama ürünleri içerisinde lida, oldukça olumlu bir şekilde üst sıralarda.

Lida hakkında en çok merak edilen konu içeriğinin kimyasal mı doğal mı olduğudur? Kullanıcılara kusursuz bir zayıflama etkisi sunabilmek adına içerisinde hiçbir şekilde kimyasal bulunmamaktadır. Tam anlamıyla doğaldır. Zengin içeriği sayesinde çoklu etkiye sahip bir üründür.

Fakat yine de insanlar lida yan etkilere sahip bir ürün mü merak ediyorlar. Ürüne ait yan etkiler nelerdir? Ürünü satın alarak düzenli olarak kullanmaya başlayan kişilerde genellikle 5 ila 10 günlük periyotta bazı değişimler yaşanmaktadır. Bu yaşanan değişimler kişiyi rahatsız etmezken aynı zamanda yaşam kalitenizi hiçbir şekilde etkilememektedir.

Yan etkilerin otaya çıkma durumlarına bakıldığında, genellikle talimata uygun olmayan bir kullanım şeklinden kaynaklandığı gözlemlenmektedir.

Muhtemel yan etkiler;

  • Gün içerisinde ağızda kuruluk yaşanması.
  • Çok küçük şiddetli olacak şekilde baş dönmesi görülmesi.
  • İlk kullanımlarda mide bulantısı sorunu.
  • Hafif ve kısa süreli palpitasyon.
  • Kalın bağırsaklarda yaşanan tembellik durumları.
  • Uykusuzluk sorunları.

Vücut farklı bir destek ile ilk tanıştığında farklı şekilde bir tepki vermesi gayet normal karşılanmakta. Açlık hissinin azalmasıyla vücudun buna uyum sağlaması normal olarak küçük sorunların ortaya çıkmasını da tetiklemektedir.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz yan etkilerin birden fazlası sizleri rahatsız edici veya yaşam kalitenizi düşürecek kadar şiddetli olur ise lida zayıflama kapsülünün kullanmanıza ara vermenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Aksi halde lida yosun kapsülüne kolayca devam edebilirsiniz.

Sürekli kullanım sonrası ve talimata uygun bir kullanma sonrasında vücut yağ oranınızda azalmalar yaşanırken diğer bir taraftan daha hızlı çalışan bir metabolizma ve hareketlerinizde bir canlılık yaşanması söz konusu olmaktadır.

Lida yosun kapsülünü ne kadar süre kullanmak gerekmektedir?
Doğal içeriklerden oluşan bu özel kapsülü, aylık bazda aksatmadan kullandığınız durumlarda yaklaşık ve hareketlilik durumlarına da bağlı olarak 4 ila 12 KG. arasında netice sağladığı gerçektir.

Lida etkileri

Lida etkileri

Ürünün kullanım süresi kişilerin bünyesine göre istenen sonuçları daha kısa veya daha uzun sürede ortaya koyabilmektedir. Bazı kullanıcılar bedenlerindeki değişime 7 günde şahit olurken, kimileri 15 gün ya da 1 ay gibi bir süreçte şahit olabilmektedir.

Bu farklılığı ortaya koyan kişilerin sahip oldukları sindirim sistemi, dolaşım sistemi, boşaltım sistemi ve metabolizma özellikleri olmaktadır.

Bu nedenle her kullanıcıda aynı etkiyi aynı zamanda beklemek yanlış olacaktır.