Su ve Lida İle Zayıflama

Kilo vermek çok zor bir mesele gibi görünebilir aslında tam olarak öyle değildir. Günümüzde birçok çıkan toz ile zayıflama mümkün olmakta, lida yağ yakıcı ürünler ile fit bir vücudumuz olabilmektedir. Peki, bu vücutlar sağlıklı bir şekilde mi oluyor? Bu konu hakkında çeşitli tartışmalar gündemde dönüp dolaşmaktadır. Fakat siz sağlıklı bir biçimde kilo vermek istiyorsanız En önemli şeylerden bir tanesi sağlıklı şekilde beslenmeniz gerekmektedir. Sağlıklı beslenmek için ise Fast food ürünlerden uzak durmak, hayvansal yağları kullanmamak bunların yanında hormonlu ürünler tüketmemeye özen göstermek gelmektedir.

Lida ve su tüketimi

Lida ve su tüketimi

Düzenli bir şekilde diyet yapmak size sağlıklı bir biçimde kilo kaybettirecektir. Bunun yanında gün içerisinde bol bol su tüketmeniz gerekmektedir. Su ile zayıflama mümkündür fakat tek başına yeterli değildir. Bunun yanında güzel bir diyet ve lida kullanımı ile güzel bir spor da yapmanız şarttır. Aksi halde kilo kaybetmeniz çok fazla zaman alacaktır. Günde ortalama olarak 2 veya 3 litre su içmeniz gerekmektedir. Çok yorucu bir işte çalışıyorsanız, gün içerisinde çok fazla terliyorsanız bu miktar biraz daha fazla olmalıdır. Su sizin böbreklerinizi temizleyecek ve daha sağlıklı çalışmasını sağlayacaktır.

Diyet programınızın ise protein ağırlıklı olması daha iyi olur çünkü protein vücutta depolanmayan tek besin maddesidir. Diğer bütün besin maddesi depolanır. Özellikle karbonhidrat depolanarak yağa dönüşmektedir. Bu nedenle protein tüketmeniz hem kaslarınız besleyecek hem de lida hapı düzenli tüketimi ile kilo vermenizi kolaylaştıracaktır. Bunların yanında yapmanız gereken en gerekli şey ise spor yapmaktır. Kilo vermek isteyen herkesin kalori yakımı arttırmak için kardiyo yapması şarttır. Böylelikle yediğinden daha çok kalori yakmış olacak ve hızlıca kilo vereceksiniz.

Su ile zayıflama spor ile birlikte yapıldığında oldukça etkilidir. Bazı insanların günde yaklaşık olarak 5 litre su içtiğini duyarsınız. Bu rakam biraz fazla gelebilir fakat spor yapan normal bir bireyin tüketmesi gereken sıvı miktarı bu kadardır. Kilo vermenin bir diğer yolu ise gece geç saatlerde hiçbir şey yememektir. Bunun nedeni vücut uykuya geçmeden önce hemen hemen bütün organlar yorgun olur bu nedenle metabolizmanız uykuda çok yavaştır. Sizin geç saatte yediğiniz yiyecekler vücut tarafından depolanmaya oldukça müsaittir. Bu nedenle eğer çok acıkırsanız gece salata yemeniz çok daha iyi olacaktır. Ya da lida uyguladığınız zamanlarda yeşil elma oldukça sağlıklı bir öğündür. Bazı diyetisyenler zaman zaman insanlara hiçbir şey yedirmeden diyet yaptırmaktadır fakat bu durum oldukça yanlıştır. İnsan doğası gereği yemek yemesi gerekmektedir. Bu şekilde diyet yapan kişiler diyeti bıraktığında verdiği kilolardan çok daha fazlasını geri almaktadır. Bu nedenle yemek yemekten korkmayın ama sağlıklı besinler tüketmeye özen gösterin. Bu şekilde çok kısa sürede, lida’ nın da desteğiyle ortalama olarak 1 veya 2 ayda 15 kilo kadar kilo kaybedebilir, fit bir görünüme sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece düzenli lida kullanmak ve biraz sabır göstermek.

Henüz bir yorum yok. Lütfen bir tane siz ekleyiniz.

Yorum bırakın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*