Softto Selülit Önleyici Krem

Softto selülit önleyici krem

Softto selülit önleyici krem

Selülit, kilolu ya da kilosuz her bayanın cilt sorunlarından biridir. Hatta erkeklerde de sıklıkla yaşanmaktadır. Ama yapılan araştırmalara bakıldığında kadınlar, erkelere oranla daha fazla selülit sorunu yaşamaktalar. Bunun nedeni, erkeklerde östrojen hormonunun daha az olmasıdır.

Östrojen yağ birikimine yol açtığından dolayı sorunun kadınlarda görülme oranı erkeklere oranla daha fazladır.

Selülitli bölgede kan dolaşımı yavaşlamaktadır. Normal akışa sorun teşkil eden yağ birikintileri, zamanla kendini belli etmekte ve çirkin bir görüntünün oluşmasına neden olmaktadır. Selülitler, kan basıncının yavaşlaması ve damardan çıkış yapan dokunun deri altında yağ şeklinde birikmesi ile kendini belli eder.

Yağ kesecikleri şeklinde düzensiz bir yerleşim meydana gelir. Bu birikintiler türüne göre farklı hareketler sırasında kendini ortaya koymaktadır. Vücudun kusursuz ve gergin görüntüsü bir anda kabarcıklı ve pütürlü bir görüntüye dönüşebilmektedir.

Selülitler kendi arasında farklı derecelere ayrılır;

  1. Derece selülit: en az seviyede olandır ve ilk bakıldığında kolay kolay dışarıdan gözle fark edilemez. Eliniz ile denriizi sıktığınız anlarda portakal kabuğu şeklinde görüntü ortaya çıkar.
  2. Derece selülit: artık bu derecede ki selülitler kendini dışarıdan dikkatli bakıldığında kolayca belli eder. Çok fazla belirgin olmamakla birlikte tam olarak dışa vurmamış halidir.
  3. Derece selülit: görüntüsü ile dikkat çeken, vücuttaki değişimi belli olan, kolay fark edilir ve ara ara ağrılara neden olabilecek özelliklere sahip selülit derecesidir.

Selülit derecesini artıran en önemli faktörlere göz atmak gerekirse; fizyolojik farklılık, düzensiz bir yaşantı, genetikten gelen  yatkınlıklar, beslenme şekli ve bunun gibi benzeri faktörler sıralanabilmektedir.

Fizyolojik ve genetiksel farklılıklar grubunda yer alan nedenler ise genellikle dolaşım bozuklukları, östrojen oranının fazla olması,  sindirim sistemine dayalı bozukluklar,  karbonhidrat ve yağ yoğunluklu besinlerin fazla tüketimi, yeteri kadar su tüketilmemesi, depresyon, stres, dar giyim tarzı  ve uzun süre kullanılan topuklu ayakkabılar olmaktadır.

Hareketsiz ve sporsuz bir yaşamda bunlara eklenebilecekler arasında bulunmaktadır.

Sağlık konusunda Selülitlerin çeşitli çözümleri bulunmaktadır. Bunlar uzun zaman alan ve tıbbi müdahale gerektiren işlemler olabilmektedir. tüm bunlar için ya zamanımız yetersiz gelmektedir. Yâda bütçemiz buna pek uygun düşmemektedir. Bizleri anlayan ve bizlere pratik bir kulanım kalaylığı sunan Selülit karşıtı ürünleri, hayatımıza bir an önce dahil ederek hayalini kurduğumuz kusursuz fiziğe sahip olmalıyız.

Son dönemlerde adını çok fazla duymaya başladığımız Selülit Önleyici Krem, kadınları Selülit sorunlarından kurtarmaya geliyor. Çok özle bir etkiye sahip olan bu benzersiz krem, hızlı bir etki göstererek kısa sürede Selülitsiz bir tene sahip olmamızı destekliyor.

Selülit Önleyici Krem içeriğinden bulunan bileşenler nelerdir diye bakıldığında tamamen doğal olduğunu görebilmek mümkün.

Selülit Önleyici Krem bileşenler;

  • Goji Berry
  • Kırmızı Biber

Bu benzersiz krem içerisinde yer alan ürünler, sizlere gönül rahatlığıyla bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Cildinizde sorunlu olan bölgeye uyguladığınızda kısa sürede portakal görünümlü kabarcıklara nüfus ederek derinin gerilmesine ve altında yatan yağ tabakalarının bir bir yakılmasına neden olmaktadır.

Selülitli bölgeye uygulanan Selülit Önleyici Krem, kan basıncını arttırmakla görevlidir.

Selülit jelini kimler kullanabilir;

Bu benzersiz kremi,   hassas ciltler hariç bunun dışında kalan tüm cilt tipleri rahatlıkla kullanabilir. Hiçbir yan etkisi bulunmayan jel, selülitleri ortadan kaldırmanıza yardımcı olmaktadır.

Satış rekorları kıran bu benzersiz jeli sipariş vererek sizlerde vücudunuzdaki etkiye kısa sürede şahitlik edebilirsiniz. Dünyanın farklı ülkelerinde yaygın olarak seslülit tedavisinde kullanılmaktadır. Selülit Önleyici Krem kullanıcı yorumları doğru bir ürün olduğunu kolayca ortaya koymaktadır.

Goji Berry ve Kırmızı Biberin sahip olduğu benzersiz bileşenler sadece selülit önlemeye yardımcı olmazken aynı zamanda vücudunuzun daha sıkı ve kusursuz görünmesine de yardımcı olmaktadır.

Tıpkı bir krem gibi kullanabileceğiniz Selülit jeli,  cildinize gereken nemi sağlarken aynı zamanda cilt bakımınızı da tamamlamanıza yardımcı olmaktadır.

Özellikle Akdeniz bölgesinde yaşam süren kişilerde genetiksel olarak selülit oluşumu yaygındır.  Bu özel krem sayesinde bölgesel selülit oluşumlarının önüne geçilebilmektedir.  Daha ileri seviyeler gitmemesi ve çirkin bir görüntünün oluşmasının önüne geçilebilir.

Krem kullanırken yine beslenme şeklinize dikkat etmeniz ve daha hareketli bir yaşam tarzını benimsemeniz gerekmektedir. Aksi halde selülit krem ile ortada kalkan selülitleriniz kısa süre sonra tekrar kapınızı çalmak durumunda kalabilir.

Ürün ısmarlamak için tıklayınız.

Henüz bir yorum yok. Lütfen bir tane siz ekleyiniz.

Yorum bırakın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*