Sahte / Orijinal ayrımı

Sağlıklı zayıflamak her bayanın tercih ve talep ettiği şeylerin başında geliyor. Sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek ve bunu yaparken formda ve etkileyici bir görünüşe sahip olabilmek adına doğru zayıflama ürünleri ile yola devam etmek istiyorlar.

En büyük problemlerin başında gelen obezite sorunu sadece ülkemizde değil tüm dünyada sağlığımızı riske atan sorunların başında gelmektedir.

Orijinal lida kutusu

Orijinal lida kutusu

Çeşitli hastalıkların tetikleyici olarak obezite ön plana çıkmaktadır. Bu sebeple zayıflama konusunda çok sayıda ürün piyasaya sürülmüştür. Gerçekten dürüst üreticilerin elinden çıkmış ve istenen etkiyi sağlayan ürünler ile sağlığınızı riske atacak ‘sağlıksız’ onlarca ürün de piyasada satışa sunulmuştur.

Doğru ürünleri tercih etmediğimiz takdirde olumsuz sonuçlanan durumlara rastlamak olasıdır.

Sağlığınızı riske atmamak adına zayıflama konusunda satın almayı düşündüğünüz tüm ürünleri en özel şekilde inceleyiniz ve ikna/tatmin olduktan sonra satın alma işlemlerini gerçekleştiriniz.

Lida zayıflama kapsülü, dünyada özellikle uzak doğuda devrim yaratan bir niteliğe sahip. Tamamen doğal içeriklerden oluşan bu benzersiz ürün istenen sonuçları sunduğu gibi aynı zamanda sağlıklı ve dinamik yaşamında kapılarını sonuna kadar açmaktadır. Bunun farkında olan piyasa dolandırıcıları, aynı ambalajı ve iç görünümü sağlayarak çok düşük fiyatlarla merdiven altı ürettikleri ve menşei aslen belirsiz ürünleri lida zayıflama kapsülü adı altında satışa sunmakta ve sizlerin sağlığını tam anlamla hiçe saymaktadır.

Sizlerde hem para verip, hem de sağlığınızdan olmamak için lida Sahte / Orijinal ayrımına dikkat etmelisiniz.

Küçücük ve önemli noktalara dikkat ederek kolayca Sahte / Orijinal ayrımı yapabilirsiniz. Bu sayede vermiş oluğunuz parayla sağlığınızı riske atmamış olur ve istediğiniz ideal kiloya kolayca kavuşabilirsiniz.

Sahte / Orijinal ayrımı yapabilmeniz için bilmeniz gerekenler ayrıntılar şunlardır.

Öncelikle ambalaj üzerinde gereken incelmeleri yaparak işe başlamalıyız.

Lida zayıflama kapsül paketinde yer alan filigranda üzerinde dalgalı desende saklanan karakterler bulunur.

  1. Karakterler üzerinde yer alan “Genuie” yazısı ancak 8 büyütmeli büyüteç kullanılarak rahatlıkla okunabilmektedir.
  2. Ambaj üzerinde bulunan hologram döndürüldüğünde adeta renk değiştirmektedir.
  3. Karanlık bir ortamda ambalaja baktığınızda ise renksiz ve mat bir görüntü gözlemlemelisiniz.
  4. Kutunun ön tarafında ve hemen, sağ üst köşesinde genuie simgesi bulunan bir hologram yer almaktadır.
  5. Ambalajın hologramı barındırmakta olan mat yüzeyinin solunda kalan kanat üzerine düşen daire biçiminde şekillerin tam ortasında ise orijinal üretici Kunming Dali logosu kabartmalı olarak  bulunmaktadır.
  6. Lida zayıflama kapsülü ambalajının aynı yüzünde, üretim tarihi ve son kullanma tarihlerini ve ürün standartlık numarasını bir arada bulunmaktadır.

Sahte / Orijinal ayrımı için İç ambalaj özellikleri:

  1. Lida zayıflama kapsülünün iç ambalajında yer alan alüminyum folyo, ışıklı her ortamda parlarken turkuaz renkli çizgilerle tasarlanan ve üzerine blaster desenleri bulunan kısımda eflatun renkli ve değişik dillerce yazılmış olan “zayıflama kapsülü” ibaresi bulunurken aynı zamanda taramalı baskıların dışındaki kısımda da Lida logosuyla birlikte “Günde 1 kere, 1 hap” notu yer almaktadır.
  2. Lida zayıflama kapsüllerinin kapak kısmı koyu renkli iken, gövde kısmı ise açık renkli yeşil zeminden oluşmaktadır.
  3. İç ekstre rengi ise açık kahverengi / bej rengi arası yada bu renkleri anımsatır şekildedir.
  4. Lida zayıflama kapsülü iç ekstresi oldukça acı bir tada sahiptir.

Sahte / Orijinal ayrımı yapma konusunda tüm iç ve dış özellikler yukarıda bahsettiğimiz şekildedir. Sahte ürünü aldığınızda bu bahsetmiş olduğumuzu özelliklerin tümü bir arada olmayacaktır. Bu sebeple ürünü kullanamadan önce bu direktifleri kontrol ediniz. Aksi halde manevi duygularınızı sömüren sağlık çeteleri, hem sağlığınız hem de paranızı sömürerek dönüşü olmayan durumlara sebep olabilirler.

Haberlerde gördüğümüz sahte zayıflama ilaçları ile ölüme neden olduğu iddia edilen sahte üretimler konusunda dikkatli olunuz.

Lida zayıflama kapsülü kilo sorunu bulunan kişileri gerçek manada hayallerine kavuşturmak için geliştirilmiştir. Doğal içeriği ve bakanlık onaylı satış izni ile gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz

Lida blasterleri

Lida blasterleri

bir besin takviyesidir.

Hayatınızı aksatmayacak pratik bir kullanıma sahiptir. Her sabah aç karnına 1 adet kapsülü 2 su bardağı ılık su ile içerek istediğiniz ideal kiloya ulaşmak için elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz.

Lida Sahte / Orijinal ayrımı yapmadan kesinlikle lida zayıflama kapsülü adı altında satışa sunulan ürünleri kullanmayınız.

Sağlığınız fazla kilolarınızdan çok daha önemli, doğru adreslerden doğru ürünü tedarik ederek hem sağlığınız hem de ideal kilolarınızı koruyabilirsiniz.